cz

Vítejte na LGBTwebu

LGBT SOCIÁLNÍ SÍŤ

 

LGBT WEB release candidateLGBT WEB je sociální síť s pokročilými seznamovacími funkcemi pro gaye, lesby, bisexuály, transsexuály, asexuály a jiné queer lidi. Náš web je v release candidate verzi, dokončujeme naši práci po dvou letech beta testování. 

Najděte nové přátele, přidejte obrázky nebo videa, ptejte se a odpovídejte na otázky, diskutujte na fóru nebo zajděte na nějakou událost... S LGBT WEBEM můžete sdílet nejlepší chvíle vašeho života s LGBT komunitou. cool

 

 

OVĚŘENÉ PROFILY

 

Verified profilesNemáme rádi falešné profily. Proto si můžete nechat ověřit profil a ukázat ostatním uživatelům LGBT WEBU, že jste skutečný/á. Přidáme vám k profilovému obrázku zelený label. 

Pokročilé funkce jsou pro uživatele s ověřeným profilem ZDARMA. Neváhejte tedy a nechte si ověřit profil některým z našich ověřovatelů. 

 

 

LGBT MAGAZÍN

LGBT online magazine

 

LGBT WEB  má online magazín s důležitými a/nebo zábavnými informacemi o LGBT komunitě, gay právech, kultuře nebo zdraví. 

Každý uživatel má blog,můžete tedy psát články a my je můžeme sdílet na našich stránkách na facebooku, twitteru nebo Google+.  

 

. Tak neváhejte a 

 

REGISTRUJTE SE

 

_

Reklama

_
Misterbnb 300x250 travel en
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka