cz

Uživatelské články

Yknolis MuŽ

Ahoj hledám holku takovou která, mě pochopí a bude mě brát takového jaký jsem. Jsem fetyšista který moc miluje silonky. Na holkách. Mám rád použité silonky. i njiné použité prádlo které, nosí holky. Miluji vůni pochvy. A sex ale, není to na prvním místě. Hledám holku která má ráda stejné věci jako Já. V případě jakých koliv dotazů je mě ptejte. Miluji i lesbičky. Miluji čuchání k silonkám a když je mají holky na sobě. A čuchám je na nich. A hladit je na silonky. A tak stejně i punčocháče Chci poznat vůni ženy a veškeré jeji pudy a podobně. Chci mít trvalý vztah, né jen na silonky,gaťky silonky. Chci i se seznámit na živo a dělat stebou tyto praktiky. Pokud by si měla zájem. Mám moc rád i lezbičky. Možná si myslíš že sem úchyl ale, nejsem. A chápu že má dneska strach či obavy se z někým seznámit. Ale , Já nejsem ten typ coby někomu ubližoval. Sem prostě takový jaký sem. Už dlouho sem neměl pevný vztah. A hrozně moc bych chtěl. Chci poznat něco hezkého co už dlouho nemám. Taky chci upozornit že spousta holek mi říká, nebo sem se to dověděl i jinak. Že mám hnusném ksicht. Ale to snad není všechno. A taky nevím jestli deš jek po pěkných obličejích, jestli je to pro tebe všechno. Neber to ale jako urážku. Seznamujeme se. Zato všichni říkají že sem aspoň super kámoš. A to se nepovišuji, ani ze sebe nic nedělát. Když budeš chtít, tak to poznáš sama. Tak odpověs, jestli s tím vším souhlasíš. Byla by si promě paní učitelka, nebo paní doktorka. Mám moc rád fetyš. A mám moc rád ženskou moč. A požité vlošky. A silonky a punčocháče. Mám rád vůni pochvy. a zadku. Mám moc rád když i holka na mě sedne na obličej a Já si můžu hrát s její pochvou a lízat pochvu. Mám moc rád ženské výtoky. A moc miluju čuchání k silonkám a kalhotkám. Hledám holku která mě pochopí a bude mě brát takovýho jaký jsem. Jsou lidi který nás nepochopí a nechápou. A to jak kluky tak i holky. Hledámnějaký spolek nebo klub nebo organizaci. Prostě něco takového kde bych byl mezi svýmy. Prosím vás kdy byste věděli o nějakém kontaktu nebo klubi či o organizaci, vebové stránce, vydeo chat, cat kde se komunikuje. byl bych moc vděčný. Ale nehledám vykřičené domy ani priváty. Předem díky 

Yknolis Kvě 27 '17
LGBTwebCZ Admin

Bangkok – Čech Zdeněk Pfeifer, o kterém jsme psali minulý rok byl tento týden zatčen v Thajsku pro podezření z vědomého šíření viru HIV. Dnes bude předán thajskému imigračnímu úřadu v Bangkoku a později bude deportován. Podle policie bude příští úterý předán českým úřadům. Informoval o tom dnes list Bangkok Post.

... více

LGBTwebCZ Led 20 '17 · Tagy: hiv, pfeifer, policie, zdraví, thajsko
LGBTwebCZ Admin

Anketa Evropské gay auto roku existuje od roku 2005 a letošní výherce byl oznámen před pár dny. 

... více

LGBTwebCZ Led 15 '17 · Tagy: 2017, auto, lgbt, gay
LGBTwebCZ Admin

Zhruba 28 tisíc lidí se v sobotu 13. srpna zúčastnilo v Letenských sadech hudebního festivalu Prague Pride, který následoval po tradičním průvodu Prahou. Údaj je výsledkem šetření anonymizovaných dat mobilního operátora. Program na Letné podle tohoto zjištění navštívilo o 5,5 tisíce osob víc než vloni. Samotného průvodu se dle odhadů bezpečnostní agentury zúčastnilo 40 000 lidí, kteří se sami přímo zapojili nebo průvod sledovali podél trasy.

... více

LGBTwebCZ Srp 17 '16 · Tagy: gay, gay pride, lgbt, prague pride
LGBTwebCZ Admin

Dnes se nebudeme rozepisovat – Fotky toho říkají více než slova… 

Prague Pride 2016

 

We are OrlandoWe are Orlando

Další fotky najde v našem albu.

LGBTwebCZ Srp 13 '16 · Hodnocení: 5 · Komentáře: 1 · Tagy: foto, gay pride, prague pride
LGBTwebCZ Admin

Už zbývá jen pár dní do letošního průvodu Prahou a přichází další várka akcí. Mrkněte na malý výběr z těch dnešních. 

... více

LGBTwebCZ Srp 11 '16 · Hodnocení: 5 · Tagy: gay, lgbt, prague pride
LGBTwebCZ Admin

Další den pridového týdne je tu se svým programem. Přinášíme výběr z dnešních akcí. 

pride tramvaj

Dnes městem jezdí duhová tramvaj. Posádce velí Sestry věčné radosti z Čech a z USA. Trasa je nestálá, ale nálada ve voze konstantně dobrá. I přes náročné téma, které veze – informace o akcích k prevenci HIV. Na nejrychlejší zájemce čeká milý dárek, svezení zdarma je pro každého.

Na Prague Pride pochodují rodiny s dětmi... KDU-ČSL, připojte se...

Středeční odpoledne (15:00-19:00) na Střeleckém ostrově je věnováno dětem. Začne se cinknutým vystoupením a napínavou pohádkou. Pak bude prostor dát si duhovou zmrzlinu a rovnou šup na skákací hrad (nebo spíše v opačném pořadí). Omrzí-li vás skákání, můžete si půjčit jednu z mnoha her, nebo nechat proměnit svůj obličej třeba v tygra.  K dispozici je také půjčovna hraček, dek a sportovních potřeb.

pride voices

Večer inspirativních hovorů Pride Voices byl poprvé představen na Prague Pride 2012, letos Prahu čeká již čtvrté vydání. Po světě chodí spousta výrazných osobností se zajímavými osobními příběhy, které se dotýkají LGBT tematiky. Pride voices se bude konat ve Francouzském institutu (Štěpánská 35) od 19 hodin. Každý řečník má 15 minut.

Tentokrát pozvání přijali:

  • Omar Sharif Jr, vnuk legendárního herce Omara Sharifa, LGBT aktivista a první veřejně vyoutovaná osobnost arabského světa
  • Sestra Vish PHB, jedna ze zakladatelek celosvětově rozšířeného řádu The Sisters of Perpetual Indulgence ze San Franciska, který se věnuje osvětovým a preventivním aktivitám v gay komunitě
  • Hana Kulhánková, lidskoprávní aktivistka, která stala u zrodu mnoha významných LGBT akcí (Mezipatra, Prague Pride, Queer Eye)
  • Shannon T. L. Kearns, teolog a spoluzakladatel Queer Theology. Je prvním veřejně vystupujícím transgender knězem
  • Jacob Huang z čínské neziskovky Aibai, která se zaměřuje na podporu LGBT komunity v Číně

Pořadem bude provázet Lejla Abbasová. Letos poprvé budou hosté odpovídat i na otázky z publika.

„I“ jako Intersex

Co když je s vaší identitou všechno jinak? Co když jste se narodili se znaky obou pohlaví a někdo jiný rozhodl, kým se stanete? To řeší filmová Arianna, která patří mezi intersexuály. O tom, jak žijí a čemu musí čelit, se dozvíte na podvečerní debatě.

Organizují Mezipatra, od 19:00 v Containallu (Cihelná 4).

Foto: Flickr, losvizzeroFoto: Flickr, losvizzero

Než jdeš do akce: Umíš si vybrat správný kondom? Co je ekokondom? A jak vypadá dámský kondom? Když jsi v akci: Jak ho nasadit ústy? Co když při akci sklouzne nebo praskne?

Po akci: Víš, že už existuje lék, který zabrání přenosu HIV, když vše selže?

Akční workshop se koná od 19:00 v Pride House, Vodičkova 37.

Arianna

I přes neustálé ujišťování rodičů, že prsa narostou a boky se zaoblí, tuší 19letá Arianna, že to s jejím tělem bude jinak. Pod tlakem vynořujících se vzpomínek a konfrontace se zkušeností dospívání vrstevníků objevuje tajemství vlastní minulosti.

Organizují Mezipatra v Containallu (Cihelná 4) od 21 hodin.

Jungle party

Divoký večer se sexy obsluhou, exotickými koktejly a tropickou výzdobou na vás čeká v AXM clubu (Vinohradská 40). Welcome drink pro tematicky oblečené divochy a divošky.

LGBTwebCZ Srp 10 '16 · Hodnocení: 5 · Tagy: gay, lgbt, prague pride
LGBTwebCZ Admin

Prague Pride není jen sobotní průvod, ale festival trvající celý týden. Včera jste mohli zajít například na koncert, dnes se můžete třeba podívat na film nebo piknikovat.

islám a LGBT lidé

V 17:00 můžete zajít do Pride house (Centrum Člověka v tísni, Vodičkova 37) na debatu o islámu a LGBT lidech. Téma je to nepochybně velmi aktuální. Dá se skutečně říci, že muslimové jsou homofobní? Mají se LGBT+ lidé bát islámu? Jedná se o protikladný svět nebo máme i něco společného? Akci pořádají Mladí Zelení.

Duhové rodiny ve stínu státu

Na stejné adrese v 18:00 můzete navštívit jinou debatu na další aktuální téma. Duhových rodin u nás přibývá a brzy se nejspíš dočkáme pravého gayby boomu jako v západních zemích. Naše zákony ale nestačí držet krok a tak pořád existuje řada oblastí, na které je dobré před pořízením potomka myslet.

Hosty debaty budou:

Petr Kalla, advokát

Petr Kalla je členem European Commission on Sexual Orientation Law (ECSOL) a spolupracuje s European Region of the International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association (ILGA EUROPE). V rámci svých pro bono aktivit spolupracuje s dalšími nevládními organizacemi, kupř. s Platformou pro rovnost, uznání a diverzitu z.s. (PROUD) a s Prague Pride z.s. a věnuje se specifickým právním otázkám, které se dotýkají gayů, leseb, bisexuálů a trans-osob. Zastupoval klienta ve správním a soudním řízení, které vedlo ke zrušení § 13 odst. 2 zákona o registrovaném partnerství Ústavním soudem.

Petra Kutálková, socioložka

Petra Kutálková je autorkou analýzy Duhové rodiny ve stínu státu, ve které vůbec poprvé v České republice zmapovala situaci homoparentálních rodin. Při jejím sestavování vycházela nejen z předchozích studií a dostupných statistik, ale také poctivě seděla na setkáních rodičovských skupin organizovaných spolkem Prague Pride. Skupin se účastnili jak rodiče, tak páry, které děti teprve plánují.

Petra Winnette, terapeutka

Petra Winnette je vědkyně, pedagožka, psyhoterapeutka a specialistka na raný vývoj a vývojová traumata. V roce 2003 založila a dodnes vede Institut rodinné péče Natama, který je zaměřen na odborný přístup k péči o opuštěné děti v rodinném prostředí, podporu, vzdělávání a terapii. Natama je uznávaným odborným nestátním pracovištěm zaměřeným na kvalitní péči o děti a rodiče. Zejména se jedná o děti, které na začátku života zažily opuštění, ztrátu a vyrůstají v osvojení nebo v pěstounských rodinách, v příbuzenské péči. Zaměřuje se na přípravu a vzdělání budoucích náhradních rodičů, vyhodnocení a diagnostiku dětí, poradenskou a terapeutickou pomoc, sociální práci v oboru ochrany dětí a sociálních služeb.

Debatu moderuje Hana Kulhánková, ředitelka Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jeden svět.

Zkrocená hora

Na příběh lásky a přátelství od oscarového režiséra Anga Leeho se můžete podívat v Americkém centru (Tržiště 13) v 18:00. Film Zkrocená hora vypráví milostný příběh dvou mladých mužů, rančera a kovboje, kteří se stali přáteli na celý život. Prožili mnoho radostí i tragédií, díky kterým poznali slabost a sílu lásky.

Ennis Del Mar (Heath Ledger) a Jack Twist (Jake Gyllenhaal) se seznámí ve Wyomingu, kde pracují jako kovbojové na hoře Brokeback. Brzy se stávají nejlepšími přáteli. Na konci léta jejich práce končí a každý jde svou cestou. Ennis zůstává ve Wyomingu, kde se ožení s Almou Beers (Michelle Williams), která mu porodí dvě dcery. Rodina se protlouká životem s velkými těžkostmi. Jack odjíždí do Texasu, kde se zamiluje do královny rodea Lureen Newsome (Anne Hathaway). Vezmou se a brzy se jim narodí syn. Uběhnou čtyři roky, když Ennis dostane od Jacka zprávu, že se chystá navštívit Wyoming. Po Jackově příjezdu oba zjišťují, že uplynulá doba na síle jejich citu nic nezměnila…

Looking the movie

HBO vás zve od 20:00 do Emblem Hotelu (Platnéřská 19) na předpremiéru filmu Looking (Hledání). Po dvou letech strávených s Patrickem a jeho partičkou blízkých přátel, kteří při hledání štěstí a stálých vztahů poznávají San Francisco, zakončí HBO jejich cestu celovečerním filmovým speciálem. Naturalismus a humor, to jsou klíčová slova pro pokračování seriálu Hledání, které i nadále zkoumá cestu ke štěstí a intimitě v době, kdy možnosti a práva gayů nemají obdoby. To vše na pozadí progresivní, sexuálně otevřené kultury San Francisca.

Nevhodné pro mladší 18 let

Další dnešní akce najdete na webu Prague Pride.


LGBTwebCZ Srp 9 '16 · Hodnocení: 5 · Komentáře: 1 · Tagy: gay, gay pride, islám, kultura, lgbt, prague pride
LGBTwebCZ Admin

Více než 130 kulturních, společenských, diskusních i sportovních událostí nabídne 6. ročník LGBT festivalu Prague Pride, který se uskuteční od 8. do 14. srpna. Pestrou nabídkou akcí Prague Pride 2016 opět dokáže, že je festivalem nejen pro LGBT komunitu, ale pro širokou veřejnost. Na týdenním programu se letos podílí 54 organizací, firem i jednotlivců. 

Praha 2. srpna 2016 

Hlavními festivalovými místy, kde se lidé bez ohledu na svou sexuální orientaci budou moci setkávat a navzájem poznávat, bude opět Pride Village na Střeleckém ostrově, Pride Theater ve Švandově divadle a Pride House v Centru Člověka v tísni Langhans. V Pride Village bude v pondělí 8. srpna festival zahájen velkým koncertem, na kterém vystoupí Adam Mišík, Vladivojsko, Jan Bendig, Matěj Kašpar a v neposlední řadě Jitka Zelenková, která ročník o lásce otevře svou slavnou písní Bez lásky láska není. Zvláštním hostem večera bude aktivista a první veřejně vyoutovaná gay osobnost arabského světa, Omar Sharif Jr. Vnuk slavného herce do Prahy přijíždí z Kanady, kam po svém coming outu emigroval z rodného Egypta.

Tematické oblasti

Do festivalového programu je zařazeno několik tematických fokusů. „Programové akcenty letos přímo souvisejí s láskou, která je hlavním tématem Prague Pride 2016. Zaměřujeme se na bezpečnou lásku a prevenci AIDS a také na rodinu, která je tradičním vyústěním lásky,“ říká ředitelka festivalu Prague Pride Kateřina Saparová.

Prevence HIV je aktuálním tématem kvůli nárůstu počtu pozitivních případů v ČR. Prahou projede v týdnu Prague Pride duhová tramvaj, v Pride House se uskuteční několik diskusí i akční workshop České společnosti AIDS pomoc, jehož účastníci se naučí praktické triky s kondomem. Během festivalu bude v Praze rozdáno 10 tisíc kondomů Primeros v modelu extra safe. Do Prahy přijíždí Sestry věčné radosti, což je spolek, který už od 70. let 20. století vykonává charitativní činnost zaměřenou na pomoc LGBT osobám, boj proti homofobii a osvětu v oblasti HIV. Jedním z hostů je i sestra Vish, 70letý zakladatel řádu ze San Francisca.

miluju - Prague pride 2016

Dalším tematickým okruhem jsou LGBT rodiny. Pro duhové rodiče i ty, kdo se na rodičovství teprve chystají, je připraveno několik akcí v Pride House, ale také dětský den na Střeleckém ostrově či podpůrné setkání pro rodiče a blízké LGBTQ mládeže. Tradiční kočárková jízda platformy PROUD v sobotním průvodu bude letos obohacena o výletní vláček, který na několik kilometrů dlouhé trase poveze děti i seniory.

Významně jsou v programu zastoupeny také akce zaměřené na transgender tematiku. Proběhne diskuse na téma transgender a víra, přednáška prvního veřejně vyoutovaného trans kněze Shannona Kearnse o Queer Theology, workshopy pro trans mládež nebo veganský all-gender-inclusive piknik sdružení Trans*parent a Feministické společnosti.

Pride konference

Pro zástupce byznys sektoru se letos opět koná Pride Business Forum. Konference v hotelu Hilton je zaměřena na diverzitu na pracovišti a její ekonomický přínos pro firmu. Letos je hlavním řečníkem hvězda NBA John Amaechi, držitel Řádu britského impéria, psycholog a manažerský kouč, který jako první britský sportovec vybudoval kariéru v nejvyšší americké basketbalové soutěži.

Unikátní dvoudenní konferencí bude Pride Tourism Symposium, které se bude zabývat ekonomickým přínosem LGBT turistů v oblasti cestovního ruchu. Vůbec poprvé bude v regionu východní Evropy oficiálně diskutováno téma transgender turismu a potřeb i očekávání trans klientely. Na sympoziu budou hovořit největší experti na LGBT turismus z různých částí světa od USA přes Británii a Německo po Čínu.

Programové tipy

Galerie Artwall na opěrné zdi Letenských sadů představí velkoformátové fotografie slavného ruského umělce Slavy Mogutina, který musel zejména kvůli své sexuální orientaci Rusko opustit. Výstava nazvaná Ztracení chlapci představuje portréty mladých mužů a dalece překračuje konvence mužského fotografického aktu. Slava Mogutin na Prague Pride osobně přijíždí a zúčastní se vernisáže. Výstava bude probíhat od 12. srpna do 2. října.

Divet Show je název parodického vystoupení hvězdy finské travesti Marka Vainia, které se ve čtvrtek 11. 8. odehraje v Pride Village. Přináší plejádu známých světových jmen jako Adele, Whitney Houston, Celine Dion, Lady Gaga, Beyoncé, Madonna, Tina Turner – do nich všech se sám Marko převtělí, a to přímo na podiu, kde přímo mění své převleky.

Debata Teplo domova – jak se žije LGBT uprchlíkům představí osudy LGBT migrantů, kteří opouštějí životu nebezpečné podmínky ve své vlasti a hledají bezpečí v Evropě nebo USA. V debatě vystoupí i hosté, kteří se věnují pomoci migrantům v ČR, Německu i Spojených státech.

Sobotní průvod Prahou – Vyvrcholením týdenního programu bude průvod Prahou v sobotu 13. 8. Účastníci a účastnice se začnou řadit v poledne na Václavském náměstí, v 13 hodin průvod vyjde přes ulici Na Příkopě, Revoluční, po Dvořákově nábřeží přes Čechův most a po schodech na Letnou. Do průvodu je zatím zaregistrováno více než deset vozů, mezi nimi již tradiční vůz americké ambasády, společnosti Microsoft, IBM, Clearstream nebo Amnesty International.

V Letenských sadech se po příchodu průvodu rozjede odpoledne plné hudby. Připravena je hlavní dýdžejská Airbnb Stage a World Music Stage s živou hudbou. V Komiks stanu se představí DJs, kteří večer po 22. hodině zahrají na oficiální afterparty Prague Pride v Chemistry Gallery. Na Letné bude tradičně připraven i jarmarQ neziskovek pracujících v oblasti LGBT. 

Zdroj: TZ

LGBTwebCZ Admin

V poslanecké sněmovně asi existuje stroj času. Jinak si nedovedeme představit včerejší výrok poslankyně ČSSD Nytrové. Při poslanecké diskuzi o návrhu zákona umožňujícím jednomu registrovanému partnerovi osvojení biologického dítěte druhého (tzv. step-child adoption) prohlásila, že se homosexuálové pokusí zlegalizovat sex s dětmi. Podobné výroky byly běžné v minulém tisíciletí. Že by podobný blábol vypustila poslankyně civilizované země v roce 2016 opravdu nikdo nečekal.

Kdyby paní Nytrová byla členkou nějaké neonacistické strany, dal by se tento úlet připsat její zrůdné ideologii. V sociální demokracii ale podobný názor přípustný není. Ihned po projevu se vyjádřila šokovaná ministryně Marksová (také ČSSD), která se od tohoto nesmyslu distancovala a vyzvala Nytrovou k odchodu ze strany. Pokud tak neudělá, měla by dle našeho názoru ČSSD poslankyni vyloučit.

stophomophobia

K vyslovenému nesmyslu se vyjádřili i další šokovaní politici. Nejvíce kritiky přišlo od poslance ANO Jiřího Zlatušky ve vyjádření pro Parlamentní Listy: Kreatury podobně smýšlející způsobily v minulosti například sebevraždu matematického génia Alana Turinga, bez jehož přispění k rozluštění německých šifer v době druhé světové války by dost možná nebyl poražen nacismus. O řadě obětí méně zvučného jména na místech, kde homofobie triumfovala, nemluvě. To, co paní poslankyně ve svém projevu předvedla, považuji za zhruba stejně otřesné, jako kdyby rovnou sama předváděla například dětskou pornografii. Představou světa, kdy jsou lidé ochotní takto ventilovat homofobii, nenávist a předsudky nejsem nijak nadšen.“ 

Kritika přišla i z konzervativních stran, které jsou proti jakékoliv možnosti adopcí pro LGBT komunitu. Typickým příkladem je KDU-ČSL, jejíž europoslanec Tomáš Zdechovský řekl že Dělat rovnítko mezi homosexualitou a pedofilií je ale nesmysl.“ Místopředsedkyně  konzervativní ODS Alexandra Udženija si myslí, že by někteří poslanci měli „nejprve při svých vystoupeních ve Sněmovně zapojit více hlavu a přemýšlet, než budou mluvit“. Podotkla ovšem, stejně jako pan Zdechovský, že je proti adopcím. “

Podobně se vyjadřují také členové konzervativní TOP 09. Od místopředsedkyně Langšádlové zazněl následující názor: „Já sama s adopcí dětí homosexuály nesouhlasím, ale to, co bylo řečeno na půdě Sněmovny o tom, že homosexuálové budou usilovat o legalizaci sexu s dětmi, považuji za naprosto nepřijatelné.“ Předseda Miroslav Kalousek se vyjádřil takto: „V případě vystoupení poslankyně Nytrové jde o naprosto nepodložené a urážlivé obviňování lidí, kteří si svůj osud nevybrali.“ 

Adriana KrnáčováNěkteří politici naopak LGBT komunitu otevřeně podporují.

Předseda STAN Petr Gazdík adopce dětí homosexuálními páry neschvaluje, ale to co zaznělo ve Sněmovně od Nytrové se mu nelíbí. „Co bylo řečeno ve Sněmovně o tom, že homosexuálové budou chtít zlegalizovat v budoucnu i sex s dětmi, považuji za naprosto netolerantní blábol.

Pochopení pro Nytrovou nemá ani europoslankyně za KSČM, Kateřina Konečná: „Svoboda slova je svoboda slova, ale v tomto případě si myslím, že paní poslankyně Nytrová to hodně přehnalaDomnívala jsem se, že mě v české Poslanecké sněmovně už nic nemůže překvapit, ale když jsem se s těmito informacemi po návratu z Bruselu seznámila, ani jsem tomu nechtěla věřit. Je pro mě zcela nepřijatelné, aby se tak vyjadřoval poslanec.“


LGBTwebCZ Čvc 14 '16 · Hodnocení: 5 · Komentáře: 1 · Tagy: čssd, lgbt, šokující výrok, top 09, ods, kdu-čsl
Stránky: 1 2 3 4 5 ... Další »
_

Reklama

_
Misterbnb 300x250 travel en
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka