cz

Šéf společnosti Apple Tim Cook je gay z blogu uživatele LGBTwebCZ

I o soukromí šéfa jedné z předních firem v oblasti IT se čtenář může dozvědět ze sloupku v Bloomberg Businessweek. Šéf Applu, kterému zítra bude 54 let, v týdeníku napsal o své homosexualitě a hrdosti. 


Nevýrazný šéf Applu, který nahradil legendárního Steva Jobse, na sebe namířil pozornost bulváru poté co představil další produkt bez vize. Nejen konkurence firmy s nakousnutým jablkem v logu, ale i někteří jablíčkáři totiž pozorují, že od smrti Jobse již Apple není firmou, která nabízí něco lepšího. Například asi před měsícem bylo hitem sociálních sítí srovnání nového iphonu 6 s konkurenčními přístroji z roku 2012, ze kterého iphone vycházel jako poražený. Poté přišlo uvedení přístroje na trh a průšvih větší verze: v kapsách se ohýbá. 


Šéf Applu Tim Cook

Šéf Applu Tim Cook

 


Do jaké míry je veřejné odhalení sexuální orientace Tima Cooka (zvýrazňujeme slovo veřejné, jelikož o homosexualitě šéfa Applu se víceméně vědělo) zastíněním problémů Applu nebo skutečným projevem hrdosti či podpory LGBT komunitě lze určit pouze na základě spekulací nebo osobních názorů. K tomu se snižovat nebudeme.   Tim Cook napsal například o tom jak si uvědomil, že jeho "touha po soukromí" mu bránila v tom, aby "učinil něco důležitějšího," a že "být gayem je jedním z největších darů", které dostal od Boha. Cook nezapomněl na dojemnou reklamu, když napsal že má to štěstí pracovat pro firmu, která "miluje kreativitu a novátorství a ví, že ty mohou vzkvétat, pokud přijmete rozdílnost lidí".


     Články

Zeď

mik18 MuŽ
Říj 30 '14
To je toho :D :D
tomkk Ověřen
Říj 30 '14
co z toho zveřejňování mají?? xD
pgboy MuŽ
Říj 30 '14
O tom už se léta mluvilo :D
Musíte se přihlásit pro komentování
_

Reklama

_
Misterbnb 300x250 travel en
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka
Zaheslovaná fotka